12 volt keramische verwarmingsventilator

Beeldpositie opnieuw instellen
Sluit
Terug
Art.nr. 30115
Dit product is niet meer verkrijgbaar.

Product beschrijving

Een kleine ventilatorkachel voor 12 volt met een verwarmingsvermogen van 120 watt. Opmerking: let altijd op het batterijniveau, tenzij je walstroom gebruikt. Bovendien kun je met een schakelaar de verwarming uitschakelen, waarna het apparaat als ventilator wordt gebruikt. De kachelventilator is ideaal als raamventilator. Geleverd met sigarettenaansteker.

Afmetingen: 15 x 15 x 8 cm.

Wat andere SVB klanten zeggen

100% echte beoordelingen

5 Beoordelingen van klanten

Reinhold  V.
van Reinhold V. Nationale vlag van Duitsland 18-11-2017 geverifieerde aankoop
Hoewel het nog steeds ontbreekt aan de juiste oefentest, maar ondanks de kleine afmetingen van een goede luchtstroom. Zorg ervoor dat de doorsnede van de kabel voldoende is, anders zal de snelheid naar de knie dalen als gevolg van een hoog spanningsverlies. De 120 watt bij 12V 10 A brengt maar verhit goed op het glas.
Ons antwoord
Wenn bei laufendem Heizlüfter an der Zigarrettenanzünder-Steckverbindung ein merklicher
Spannungsverlust messbar ist, sollten Sie prüfen, ob ausreichend große Leitungsquerschnitte bis zur Zig.Anz.Buchse vorhanden sind oder ob es im Zig.Anz.Stromkreis korrodierte/mangelhafte Klemmen oder Sicherungshalter gibt.
Ein Stromkreis besteht aus PLUS- und MINUS-Leitungen - schauen Sie sich beide an!
Jerry P.
van Jerry P. Nationale vlag van Luxemburg 14-02-2019 geverifieerde aankoop
Jerry Paulus
Gute Produkte, erfüllen zur Genüge ihren Dienst. PreisLeistung total in Ordnung.
Johann B.
van Johann B. Nationale vlag van Oostenrijk 02-02-2013
Ganz gut

Klanten vragen klanten

Vraag andere SVB klanten die dit product al bij ons gekocht hebben naar hun ervaring.

Uw vraag wordt automatisch doorgestuurd naar andere SVB-klanten en uw vraag wordt gepubliceerd op de productpagina. Stel a.u.b. geen vragen die alleen door het SVB-team beantwoord kunnen worden - zoals de status van een bestelling of productbeschikbaarheid. U bent ook meer dan welkom om contact op te nemen met ons SVB-team via e-mail op: info@svb24.com of per telefoon op: +49 (0)421-57290-0 .

Er zijn nog geen vragen gesteld. Stel als eerste een vraag!