Product beschrijving

Onmisbaar voor installaties en reparaties aan boord! Deze laagspanningssoldeerbout is geschikt voor 12V-aansluitingen en kan dus gemakkelijk aan boord worden gebruikt. Geleverd met kabel en sigarettenaanstekerplug. Warmteafgifte: 30 watt.

Documenten

de-flag Handleiding
.PDF, 234,30 KB

Wat andere SVB klanten zeggen

100% echte beoordelingen

1 Beoordelingen van klanten

5 (van 1 beoordelingen)
4 Sterren
(0)
3 Sterren
(0)
2 Sterren
(0)
1 Sterren
(0)
Simona G.
van Simona G. Nationale vlag van Italië 09-06-2015 geverifieerde aankoop
Utensile comodo per l\'utilizzo in barca

Klanten vragen klanten

Vraag andere SVB klanten die dit product al bij ons gekocht hebben naar hun ervaring.

Uw vraag wordt automatisch doorgestuurd naar andere SVB-klanten en uw vraag wordt gepubliceerd op de productpagina. Stel a.u.b. geen vragen die alleen door het SVB-team beantwoord kunnen worden - zoals de status van een bestelling of productbeschikbaarheid. U bent ook meer dan welkom om contact op te nemen met ons SVB-team via e-mail op: info@svb24.com of per telefoon op: +49 (0)421-57290-0 .

Er zijn nog geen vragen gesteld. Stel als eerste een vraag!