Product beschrijving

Dit KADEMATIC zwemvest is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Maximale lichaamslengte: 150 cm en maximaal gewicht: 45 kg. Het lage gewicht van slechts 850 g en de comfortabele snit maken dit reddingsvest zeer comfortabel om te dragen. Een kruisband en een noodlamp kunnen worden toegevoegd. 150 Newton drijfvermogen.

Overtrek koningsblauw
Harnas ja
Gewicht 850 g

OPMERKING: Bijpassende accessoires zijn apart verkrijgbaar.


SVB is een onderhoudsstation. Meer informatie over het onderhoud van reddingsvesten vind je hier.

Wat andere SVB klanten zeggen

100% echte beoordelingen

2 Beoordelingen van klanten

5 (van 2 beoordelingen)
4 Sterren
(0)
3 Sterren
(0)
2 Sterren
(0)
1 Sterren
(0)
Paul F.
van Paul F. Nationale vlag van Duitsland 22-11-2016
Die Kinder tragen sie gerne....
Michael B.
van Michael B. Nationale vlag van Duitsland 07-10-2013 geverifieerde aankoop
Für unseren 5-jährigen Enkel hatten wir (wie üblich) eine Feststoffweste gekauft. Die war aber doch so sperrig und bei gutem Wetter auch warm, daß er sie nicht dauerhaft an Bord tragen mochte (durchaus nachvollziehbar). Mit der Automatikweste ist das kein Thema mehr, die stört auch im Inneren des Bootes nicht.\r\nUnd bei der Eignung von 20 - 45 (!) kg relativiert sich der Preisunterschied zu einer Feststoffweste doch erheblich!\r\nUnd wenn das Ding hat auslösen müssen, weil der Junior ins Wasser gefallen ist, dann ist der Preis wohl das unwichtigste.

Klanten vragen klanten

Vraag andere SVB klanten die dit product al bij ons gekocht hebben naar hun ervaring.

Uw vraag wordt automatisch doorgestuurd naar andere SVB-klanten en uw vraag wordt gepubliceerd op de productpagina. Stel a.u.b. geen vragen die alleen door het SVB-team beantwoord kunnen worden - zoals de status van een bestelling of productbeschikbaarheid. U bent ook meer dan welkom om contact op te nemen met ons SVB-team via e-mail op: info@svb24.com of per telefoon op: +49 (0)421-57290-0 .

Er zijn nog geen vragen gesteld. Stel als eerste een vraag!