Product beschrijving

Combinatieproduct van polijstpasta en waxmiddel. Herstelt licht verweerde, verkleurde en doffe oppervlakten en verwijdert kleine krassen, vlekken en strepen. Geeft hoogglans bescherming gedurende het hele vaarseizoen. Te gebruiken op harde materialen, zoals gelcoat, gelakt staal & hout en RVS. Easy-on-easy-off principe.
Gebruiksaanwijzing:
Gebruik SEATEC Hull & Waterline Clean voor het verwijderen van kalkaanslag & gele vaaraanslag en SEATEC Top Clean voor het verwijderen van oppervlakkige vervuiling, vetten, oliën en sporen van oude wax- en siliconenlagen. Seatec 2 in 1 Polish & Wax aanbrengen met vochtige doek, spons of poetsmachine door middel van krachtige ronddraaiende bewegingen tot gewenst resultaat is behaald. Laten drogen tot witte waas is ontstaan. Uitwrijven met droge, schone, niet-pluizende doek of poetsvacht. Het behandelde oppervlak vervolgens periodiek reinigen/wassen met SEATEC Wash & Wax.
Buiten bereik van kinderen houden en gesloten bewaren. Raadpleeg voor gebruik het etiket en de productinformatie.

Documenten

en-flag Beveiligd gegevensblad
PDF, 643,04 KB

Wat andere SVB klanten zeggen

100% echte beoordelingen

16 Beoordelingen van klanten

Rene G.
van Rene G. Nationale vlag van Nederland 24-09-2015 geverifieerde aankoop
je poets de vlekken weg, en gelijk staat e boot in wax lekker makkelijk 2 dingen voor de prijs van 1
Wilfried B.
van Wilfried B. Nationale vlag van Duitsland 07-08-2020 geverifieerde aankoop
Top
Gutes Ergebnis, ließ sich gut verarbeiten
Oleg S.
van Oleg S. Nationale vlag van Duitsland 06-06-2020 geverifieerde aankoop
Alles gut, und korrekt !

Klanten vragen klanten

Vraag andere SVB klanten die dit product al bij ons gekocht hebben naar hun ervaring.

Uw vraag wordt automatisch doorgestuurd naar andere SVB-klanten en uw vraag wordt gepubliceerd op de productpagina. Stel a.u.b. geen vragen die alleen door het SVB-team beantwoord kunnen worden - zoals de status van een bestelling of productbeschikbaarheid. U bent ook meer dan welkom om contact op te nemen met ons SVB-team via e-mail op: info@svb24.com of per telefoon op: +49 (0)421-57290-0 .

Er zijn nog geen vragen gesteld. Stel als eerste een vraag!